ПФТС і НАУФОР підписали угода про співробітництво — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПФТС і НАУФОР підписали угода про співробітництво

86
10 грудня Перша Фондова Торгова Система (ПФТС) і Національна Асоціація Учасників Фондового Ринка Росії (НАУФОР) підписали угоду про співробітництво.
З української сторони документ підписали глава Ради ПФТС, голова правління АКБ «Укрсоцбанк» Борис Тимонькін і президент ПФТС Ірина Заря, з російської сторони — голова Ради директорів НАУФОР, голова Комітету Ради Федерації по фінансових ринках і грошовому обігу Сергій Васильєв і голова правління НАУФОР Олексій Саватюгин.
Дана угода між ПФТС і НАУФОР, з одного боку, формалізує вже сформовані відносини, а з іншого боку, спрямовано на їхнє поглиблення, координацію спільних зусиль з метою сприяння розвитку фондових ринків Російської Федерації й України, обміну інформацією щодо законодавчих перспектив, напрямків розвитку ринків цінних паперів Росії й України.
«Відносини між НАУФОР і ПФТС почалися ще в другій половині 90-х. Ми обмінювалися різного роду інформацією, нормативними документами; брали активну участь у з'їздах і конференціях фондовиков Росії й України... Однак цього вже недостатньо. Ми розуміємо, що стійкий економічний ріст в Україні не можливий без опори на фондовий ринок і перегляду відносини до нього. Тому спільна робота в рамках даної угоди повинна сприяти активному розвитку ринків цінних паперів наших країн, зміцненню корпоративної етики, підвищенню прозорості в роботі всіх учасників фондового ринку. Усе це веде до росту конкурентноздатності української економіки», — прокоментувала факт підписання угоди про співробітництво президент ПФТС Ірина Заря.
Під час ідписання угоди голова Правління НАУФОР Олексій Саватюгин відзначив, що в історії фондового ринку, що існує в границях СНД, це перший прецедент координації зусиль на рівні саморегульованих організацій. «Сподіваюся, співробітництво буде довгостроковим і плідним», — заявив глава НАУФОР. Як перший крок по реалізації даної угоди ПФТС буде проводити консультування членів НАУФОР по особливостях українського законодавства про цінні папери, а НАУФОР — членів ПФТС по особливостях російського законодавства про цінні папери.
За матеріалами:
ПФТС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас