Українські індекси у четвер з ранку дрейфують у "боковику"


Українські фондові індекси на тлі слабкої торговельної активності в четвер з ранку рухаються в "боковику": індикатор"Української біржи" (УБ) за станом на 10:40 кв зафіксований на рівні 1990,70 пунктів без змін до значення попереднього дня: на біржі укладено операції на 0,6 млн грн.; до цього часу просів на 0,03% - до 797,44 пунктів, сума укладених операцій склала 0,8 млн грн.

Український ринок акцій відкрився точковими операціями з обмеженого переліку ліквідних паперів. Це, на думку аналітика інвестгрупи "ТАСК" В'ячеслава Іванишина, викликано відсутністю чітких драйверів для подальшої динаміки котирувань.

"Вітчизняні інвестори перебувають у підвішеному стані на тлі високого рівня невизначеності на світових фондових майданчиках, що змушує їх залишитися осторонь від торгів і не приймати важливих інвестиційних рішень ", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна".

Найбільша активність спостерігається з акцій Авдіївського коксохімічного заводу (+0,06%), Райффайзен Банку Аваль (+0,77%) і "Центренерго" (-0,15%).

На думку експерта по роботі з ключовими клієнтами інвестгрупи "Сократ" Антона Левінського, не цьому тлі на ринку не варто чекати сильної активності інвесторів. Цього дня ринок в очікуванні макростатистики із США (дані по ринку праці і зміни цін виробників), ймовірно, рухатиметься в коридорі 1990-2000 пунктів по індексу УБ.

"На тлі прогнозів про збільшення виплавки сталі в Україні в жовтні окремі операції можливі хіба що із паперів металургійного сектора, а також з акцій Сумського машинобудівного НВО ім. Фрунзе після отримання ним нових замовлень від "Газпрому", - додав він.

Серед важливих подій Іванишин також відзначає озвучений намір Міністерства промислової політики України ініціювати продовження терміну повернення валютної виручки для промислових підприємств з 180 до 360 днів. Це, вважає він, є позитивною новиною для підприємств сектора, проте чинить додатковий тиск на курс національної валюти.

На фондовому майданчику ПФТС лідерами торгів з ранку стали папери "Укртелекому" (-0,12%) і Укрсоцбанку (-1,62%). Зростання котирувань паперів, за винятком Крюківського вагонобудівного заводу (+1,38%), знаходилося в межах 1%.

Ранковими лідерами зниження, окрім акцій Укрсоцбанку, - також акції Північного ГЗК (-1,22%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування