Пільгові пенсії значно скоротять


Пільгові пенсії значно скоротять

Пільгові пенсії за пропозицією президента України Віктора Януковича будуть значно зменшені, повідомив в інтерв'ю "Дзеркало тижня" віце-прем'єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесников.

Зокрема, відповідаючи на запитання про те, чи не наклав Віктор Янукович вето на зменшення пільгових пенсій, Борис Колесников заявив: "Пільгові пенсії за пропозицією Віктора Януковича будуть обрізані. Чому шахтар або металург, який простояв все життя в печі, отримуватиме пенсію в 2 тисячі, а "заслужений" депутат - 16 тисяч гривень?"

На думку віце-прем'єра, необхідно встановити певний максимальний розмір державної пенсії.

"Має бути морально відповідальна планка. Припустімо, 8 тисяч гривень. Більше цього, напевно, не повинні бути пенсії. Або треба переходити до персоніфікованої накопичувальної системи. Те, що ви зобов'язані, платите державі. Можна навіть понизити ставку при обов'язковій сплаті до накопичувального пенсійного фонду. Хочете велику пенсію - заробляйте більше, платите до приватного або державного пенсійного фонду за персональним принципом", - повідомив Колесников.

Він заявив, що збільшення максимальної пенсії можливе лише паралельно зі зростанням середнього показника.

"Коли в країні середня пенсія буде не 1 тисяча гривень, а 6 тисяч, то, відповідно, і максимальна планка буде не 8 тисяч, а 20. І це буде цілком прийнятно для суспільства", - констатував Колесников.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua