Новий торговельний тиждень на українському фондовому ринку почався зростанням індексів


Новий торговельний тиждень на українському фондовому ринку почався невеликим підвищенням індексів. Як зазначає Володимир Олексюк, експерт аналітичного департаменту X-Trade Brokers Ukraine, індекс ПФТС після відкриття сесії піднявся на +0,20%, індекс UX додав +0,11%.

Вранішні новини перед відкриттям вітчизняних майданчиків сьогодні, 16 серпня, були нейтральними. Американські ринки закрилися зниженням провідних індексів: Dow Jones опустився на -0,16% до 10303,15 пунктів, NASDAQ впав на 0,77% до 2173,48 пункти, S&P знизився на -0,4% до 1079,25 пунктів на тлі не оптимістичних даних у США. Сьогодні ф'ючерси на американські індекси демонструють різноспрямовану динаміку.

Азійські торги проходять без єдиної динаміки провідних індексів. Китайський China Shanghai Comp виріс на +2,11%, гонгзький Hang Seng додав +0,49% і лише японський Japan Nikkei 225 знижується на -0.61% після публікації негативних попередніх даних із ВВП Японії. У лідерах зростання на Українській біржі стали акції банку Форум +1,87%, а за обсягами торгів лідирують акції Алчевського металургійного комбінату (ALMK) 1,515 млн. грн. при 127 операціях. Очікується, що торги на вітчизняному ринку будуть і далі проходити на малих обсягах з помірним підвищенням індексів.

На настрій учасників ринку вплинув вихід таких показників, як індекс споживчих цін і стержневий індекс споживчих цін в Єврозоні, чистий обсяг купівлі американських цінних паперів іноземними інвесторами. У корпоративному секторі буде опублікований фінансовий звіт компанії China Mobile.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua