363
У справі пастора Аделаджі висунуто звинувачення семи особам
— Кримінал
У справі пастора церкви "Посольство Боже" Сандея Аделаджі висунуто звинувачення семи особам. Про це на прес-конференції заявив заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Зима.
"У цій справі допитано більше 3000 осіб, висунуто звинувачення семи особам, двоє з них знаходяться під вартою", - заявив Зима.
Як повідомляє РБК-Украина, Зима відмовився уточнити, чи висунуто Аделаджі звинувачення в створенні злочинної організації, а також чи змінять йому запобіжний захід.
Аделаджа за рішенням суду знаходиться на підписці про невиїзд. Адвокат Іван Боднарук, який представляє інтереси потерпілих від афер Аделаджі, повідомив, що окрім шахрайства пастор тепер ще і звинувачується за ч.1 ст.255 Кримінального кодексу (створення злочинної організації).
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною