0 800 307 555
0 800 307 555

"ПриватБанк" буде шукати шахраїв за допомогою Інтернету


"ПриватБанк" буде шукати шахраїв за допомогою Інтернету

"ПриватБанк" планує залучити ініціативних громадян до пошуку шахраїв за допомогою глобальної мережі. Як повідомили в прес-службі "Приватбанку", допомогти в пошуку шахраїв зможе будь-хто. Для цього - також як експеримент - банк вже розмістив інформацію про осіб, підозрюваних в отриманні шахрайських кредитів на сторінках "Приватбанк проти шахраїв" в мережах facebook і ВКонтакте.

Крім того, постійно діюча "галерея" шахраїв, як з числа клієнтів, так і співробітників банку, розміщена на офіційному веб-сайті банку www.privatbank.ua. "Сьогодні набагато простіше знайти людину в Інтернеті, в соціальній мережі або чаті, ніж зіткнутися з нею на вулиці, - говорить голова Правління Приватбанку Олександр Дубілет. - Якщо спілкування в блогах і соціальних мережах стало невід'ємною частиною нашого життя, чом би не використовувати цей процес з вигодою для себе і користю для суспільства?".

За кожного ідентифікованого шахрая банк обіцяє виплатити премію в розмірі до 5 тис. гривень, якщо інформація буде достовірною і підтвердиться при подальшому розслідуванні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua