"ПриватБанк" буде шукати шахраїв за допомогою Інтернету


"ПриватБанк" буде шукати шахраїв за допомогою Інтернету

"ПриватБанк" планує залучити ініціативних громадян до пошуку шахраїв за допомогою глобальної мережі. Як повідомили в прес-службі "Приватбанку", допомогти в пошуку шахраїв зможе будь-хто. Для цього - також як експеримент - банк вже розмістив інформацію про осіб, підозрюваних в отриманні шахрайських кредитів на сторінках "Приватбанк проти шахраїв" в мережах facebook і ВКонтакте.

Крім того, постійно діюча "галерея" шахраїв, як з числа клієнтів, так і співробітників банку, розміщена на офіційному веб-сайті банку www.privatbank.ua. "Сьогодні набагато простіше знайти людину в Інтернеті, в соціальній мережі або чаті, ніж зіткнутися з нею на вулиці, - говорить голова Правління Приватбанку Олександр Дубілет. - Якщо спілкування в блогах і соціальних мережах стало невід'ємною частиною нашого життя, чом би не використовувати цей процес з вигодою для себе і користю для суспільства?".

За кожного ідентифікованого шахрая банк обіцяє виплатити премію в розмірі до 5 тис. гривень, якщо інформація буде достовірною і підтвердиться при подальшому розслідуванні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua