0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ вирішив ліквідувати Зембанк


НБУ вирішив ліквідувати Зембанк

Національний банк України (НБУ) вирішив з 2 серпня відкликати банківську ліцензію і розпочати ліквідацію публічного акціонерного товариства "Земельний банк" (Зембанк, Харків), повідомляється на веб-сайті Нацбанку.

За повідомленням, відповідне рішення закріплене постановою НБУ від 30 липня (№375).

"З 2 серпня 2010 року припинені повноваження тимчасового адміністратора Гришиної Ніни Леонідівни, правління, наглядової ради і загальних зборів ПАТ "Зембанк". Призначена ліквідатором ПАТ Зембанк фізична особа - незалежний експерт Угрімов Олексій Миколайович", - вказується в повідомленні.

За даними НБУ, з початку поточного року ліцензію було відкликано вже в семи банків: на початок липня в країні працювало 176 кредитно-фінансових установ.

До призначення О.Угрімов був уповноважений виконувати функції тимчасового адміністратора Зембанку на час відсутності Н.Гришиної. До цього він працював тимчасовим адміністратором інноваційно-промислового банку (Інпромбанк, Харків).

Зембанк створений в 1990 році шляхом реорганізації "Харківагрокомінтербанк". НБУ ввів тимчасову адміністрацію у Зембанку в травні-2010.

За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2010 року за розміром загальних активів (811 млн грн.) Зембанк займав 92-е місце серед 175 банків, що діяли в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Зембанк НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua