346
Коктусєв вважає, що можливість абонентів зберігати номер при зміні оператора створить конкуренцію на ринку зв'язку
Голова Антимонопольного комітету Олексій Костусєв вважає, що можливість абонентів зберігати персональний номер телефону при зміні оператора підвищить конкуренцію на ринку зв'язку. Про це говориться в повідомленні прес-служби комітету.
"Нововведения на ринку мобільного зв'язку створять справжню живу конкуренцію між операторами. З введенням цього закону в дію абоненти отримають реальну свободу вибору і не залежатимуть від необхідності зберегти свій номер", - цитує прес-служба комітету слова Костусєва.
Він також висловив сподівання, що найближчим часом Національна комісія з питань регулювання зв'язку і Міністерство транспорту і зв'язку розроблять відповідний порядок для практичної реалізації цього закону.
Як повідомляло агентство, 1 липня Рада проголосувала за внесення поправки до закону "Про телекомунікації", надавши абонентам мобільного зв'язку право на збереження персонального номера при зміні оператора.
Мобільні оператори в цілому позитивно оцінили таке рішення Ради.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною