0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Майже 400 боржників ПриватБанку не зможуть виїхати за кордон


Майже 400 боржників ПриватБанку не зможуть виїхати за кордон

ПриватБанк (Дніпропетровськ) в судовому порядку добився заборони на виїзд за кордон для 397 боржників, повідомляється в прес-релізі банку.

"397 боржникам Приватбанку рішенням суду заборонено виїзд за кордон. Тільки в липні не змогли виїхати на відпочинок і по робочій необхідності 15 несумлінних позичальників банку, з яких четверо жителів Запоріжжя, семеро жителів Черкаської області, три людини з Тернопільської області і одна - з Полтавської", - відмічено в повідомленні.

В даний час на розгляді судів в різних регіонах України перебуває ще 11,5 тис. заяв ПриватБанку про забезпечення позову, по яких є підстави чекати заборони боржникам виїжджати за кордон до моменту погашення кредиту.

Як відзначається в повідомленні, неплатники, які мають прострочення по кредиту більше 90 днів, згідно з законодавством України тимчасово не можуть покинути країну.

ПриватБанк заснований в 1992 році і є найбільшим в Україні за розміром активів (97,469 млрд грн. на 1 липня 2010 року). Найбільшими акціонерами банку на 1 квітня 2010 року були Геннадій Боголюбов (48,997%) і Ігор Коломойський (49,154%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування