Приватбанк просить Мінтрансзв'язку дозволити "Укрзалізниці" продавати квитки через свої відділення


Приватбанк просить Мінтрансзв'язку дозволити "Укрзалізниці" продавати квитки через свої відділення

Приватбанк, який входить до групи найбільших, просить Міністерство транспорту і зв'язку дозволити державній адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця" продавати квитки через свої відділення. Про це говориться в повідомленні банку.

"Приватбанк звернувся до міністра транспорту і зв'язку Костянтина Єфіменка з пропозицією без підвищення кінцевої вартості продавати у своїх відділеннях залізничні квитки", - говориться в повідомленні.

В повідомленні вказується, що офіційна пропозиція від Приватбанку надійшла міністерству у вівторок, 6 липня.

У своєму листі Мінтрансзв'язку Приватбанк пропонує надати для продажу електронних квитків свою розвинену інфраструктуру: 3,5 тис. відділень банку, 6,5 тис. банкоматів, 3 тис. інтернет-кіосків, веб-сайт, WAP, IVR, мобільний банк, інтернет-банк Пріват24, а також забезпечити цілодобові консультації покупцям квитків на різних мовах в контакт-центрі банку.

Крім того, банк в листі висловив упевненість, що за відсутності посередників між "Укрзалізницею" і покупцем квитка через інтернет кінцева вартість не повинна збільшуватися, що для банку є принциповим при співпраці з "Укрзалізницею".

Приватбанк на даний момент продає через свою інфраструктуру авіаквитки.

З банком співпрацюють компанії "Аеросвіт", "Дніпроавіа", Windrose, "Мотор Січ" і Wizzair.

Як повідомлялося, активи Приватбанку на 1 квітня склали 91 978,5 млн. гривень, кредитний портфель - 81 179,1 млн. гривень, власний капітал - 10 485,1 млн. гривень.

Січень-березень Приватбанк закінчив із чистим прибутком 215,422 млн. гривень, за 2009 рік отримав прибуток 1 050,489 млн. гривень.

Акціонерами ПАТ "Приватбанк" є Ігор Коломойський, який володіє 49,15% акцій, і Геннадій Боголюбов - 48,99%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua