0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк просить Мінтрансзв'язку дозволити "Укрзалізниці" продавати квитки через свої відділення


Приватбанк просить Мінтрансзв'язку дозволити "Укрзалізниці" продавати квитки через свої відділення

Приватбанк, який входить до групи найбільших, просить Міністерство транспорту і зв'язку дозволити державній адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця" продавати квитки через свої відділення. Про це говориться в повідомленні банку.

"Приватбанк звернувся до міністра транспорту і зв'язку Костянтина Єфіменка з пропозицією без підвищення кінцевої вартості продавати у своїх відділеннях залізничні квитки", - говориться в повідомленні.

В повідомленні вказується, що офіційна пропозиція від Приватбанку надійшла міністерству у вівторок, 6 липня.

У своєму листі Мінтрансзв'язку Приватбанк пропонує надати для продажу електронних квитків свою розвинену інфраструктуру: 3,5 тис. відділень банку, 6,5 тис. банкоматів, 3 тис. інтернет-кіосків, веб-сайт, WAP, IVR, мобільний банк, інтернет-банк Пріват24, а також забезпечити цілодобові консультації покупцям квитків на різних мовах в контакт-центрі банку.

Крім того, банк в листі висловив упевненість, що за відсутності посередників між "Укрзалізницею" і покупцем квитка через інтернет кінцева вартість не повинна збільшуватися, що для банку є принциповим при співпраці з "Укрзалізницею".

Приватбанк на даний момент продає через свою інфраструктуру авіаквитки.

З банком співпрацюють компанії "Аеросвіт", "Дніпроавіа", Windrose, "Мотор Січ" і Wizzair.

Як повідомлялося, активи Приватбанку на 1 квітня склали 91 978,5 млн. гривень, кредитний портфель - 81 179,1 млн. гривень, власний капітал - 10 485,1 млн. гривень.

Січень-березень Приватбанк закінчив із чистим прибутком 215,422 млн. гривень, за 2009 рік отримав прибуток 1 050,489 млн. гривень.

Акціонерами ПАТ "Приватбанк" є Ігор Коломойський, який володіє 49,15% акцій, і Геннадій Боголюбов - 48,99%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua