224
Департамент праці Німеччини: Криза ще не завершилася
Поки рано говорити про завершення економічної кризи в Німеччині, оскільки значні ризики для відновлення економки зберігаються, заявив глава федерального департаменту праці Франк-Юрген Вейсе, повідомляє Reuters.
Вейсе відзначив, що, хоча ситуація на ринку зайнятості краща, ніж очікувалося, його "тривожать заяви про закінчення економічної кризи". "Значна невизначеність ще зберігається", - сказав він.
З врахуванням сезонних коректувань безробіття в Німеччині в червні знижувалося 12-й місяць поспіль і опустилося до найнижчого рівня з грудня 2008 року. Проте побоювання, що стосуються прогнозів на 2011 рік, викликають сумніви в тому, що зниження рівня безробіття продовжиться.
На думку багатьох аналітиків, економіка Німеччини в другому кварталі, ймовірно, зросла на 1% в порівнянні з 0,2% в першому кварталі. Проте провідні індикатори дають підстави вважати, що найближчими місяцями економічне зростання сповільниться.
За матеріалами: K2Kapital
Поділитися новиною
Також за темою
Зеленський підписав закон про продовження військового збору
Чого очікувати від курсу цього тижня — думка банкірки
Борги теплокомуненерго зросли на 20 млрд грн за зиму
Зростання зарплат у Польщі сповільнюється
Скільки коштує підготувати енергосистему до зими: реальні цифри та прогнози фахівців
Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2%
