295
Американський фармацевтичний гігант скоротить 15 тисяч співробітників
Концерн Merck & Co, друга за величиною фармацевтична компанія в США, має намір в рамках реструктуризації бізнесу скоротити до 15 відсотків персоналу. Про це йдеться в офіційному прес-релізі концерну. Як пише газета The New York Times, роботу в компанії можуть втратити до 15 тисяч осіб.
Merck також планує закрити вісім дослідницьких лабораторій і вісім підприємств, що випускають лікарські препарати. За рахунок нововведень концерн до 2012 року зможе заощадити від 2,7 до 3,1 мільярдів доларів.
Однією з причин для майбутньої реструктуризації стали значні витрати Merck в 2009 році на поглинання конкурента - компанії Schering-Plough. Сума операції склала понад 40 мільярдів доларів.
Компанія Merck працює більш ніж в 140 країнах. За підсумками 2009 року чистий прибуток концерну склав 12,9 мільярда доларів. У першому кварталі поточного року чистий прибуток Merck скоротився на 79 відсотків до 298,8 мільйонів доларів. Роком раніше в січні-березні цей показник становив 1,43 мільярда.
За матеріалами: Лента.РУ
Поділитися новиною
Також за темою
Чи існує безкоштовна приватизація землі: три популярні міфи
Ставки за іпотекою в США впали до 3-річного мінімуму
Субсидії: ПФУ нагадав, що треба зробити до 1 жовтня
Ринок Китаю відкриють для низки українських продуктів
ChatGPT вимагатиме паспорт або ID-карту для визначення віку
ТОП-6 найтонших смартфонів на Android (фото)