1276
Toyota відкликає 270 тисяч автомобілів по всьому світу
— Казна та Політика
Найбільший в світі автоконцерн Toyota Motor знову оголосив про масове відкликання своїх автомобілів, включаючи популярну модель Crown і сім моделей люксового бренду Lexus.
Цього разу японський автовиробник відкликає 270 тис. вже проданих машин, з яких 180 тис. було продано за межами Японії, передає РБК із посиланням на Associated Press.
Причиною такого рішення став виявлений дефект в двигуні, який може заглохнути під час руху автомобіля, пояснив представник Toyota Motor Хидеакі Хомма.
Репутація японського автогіганта виявилася підмоченою у зв'язку з масовими відкликаннями автомобілів за останні півтора роки. В цілому через проблеми із залипанням педалі газу і інші виробничі дефекти на ремонт було спрямовано близько 8 млн машин.
Значну частину автомобілів було відкликано з американського ринку. За невчасне реагування автовиробника на проблеми, що виникають в автомобілях, американські регулятори вже оштрафували компанію на 16,4 млн дол.
За матеріалами: K2Kapital
Поділитися новиною
Також за темою
За рік в Україні розміновано понад 12 000 гектарів сільгоспземель
У 2025 році уряд залучив від продажу/обміну ОВДП на аукціонах понад 569 млрд грн
Платформа «Пульс»: що дає її запуск
В Україні офіційно запрацював Defence City
Як зростуть в 2026 році пенсії у військових з інвалідністю
Україна та Чорногорія оновили Угоду про вільну торгівлю: що зміниться
