313
Білорусь і Литва домовились про будівництво газового терміналу
— Енергетика
Білорусь і Литва мають намір спільно реалізувати проект із будівництва терміналу зі зрідження газу, заявив прем'єр Білорусі Сергій Сидорський.
"Одним з напрямів енергетичної стратегії Білорусі є вихід на будівництво терміналів зі зрідження газу", - сказав Сидорський. Він підкреслив, що білоруська сторона зацікавлена в реалізації цього проекту саме з литовськими колегами, повідомляє Deilfi.
"Ми можемо об'єднати фінансові ресурси для того, аби в порту Клайпеді побудувати завод зі зрідження газу і доставки його по газотранспортній системі до Білорусі. 285 кілометрів магістрального трубопроводу - невеликі витрати. Проект окупиться і дуже ефективним. Можливо, найближчим часом ми зможемо його реалізувати", - заявив білоруський прем'єр.
За матеріалами: Газета.Ru
Поділитися новиною
Також за темою
МАГАТЕ ухвалила резолюцію з вимогою негайної деокупації ЗАЕС
Для опалювального сезону Україні потрібно ще до 1 млрд доларів на газ — Reuters
Україна вже закачала у сховища більше газу, ніж на ті самі дати 2024 року
США ввели санкції проти міжнародної мережі, яка допомагає Ірану продавати нафту
США планують збільшити стратегічні запаси урану для розвитку ядерної енергетики
Сховища газу у ЄС заповнені рекордно низько за останні 3,5 роки