0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк упровадив послугу бронювання авіаквитків і готелів через Сервісний центр банку


На передодні новорічних свят Приватбанк підготував приємний сюрприз для клієнтів, упровадивши послугу бронювання авіаквитків і готелів через Сервісний центр. За словами представників Приватбанку, вперше в Україні клієнти банку одержали новий рівень сервісу, що дозволяє скоротити час і витрати на організацію туристичних чи ділових поїздок.

На сьогоднішній день банк надає можливість бронювання авіаквитків українських і закордонних авіакомпаній практично в будь-якому напрямку як усередині країни, так і за рубіж. За словами фахівців банку, сьогодні будь-який бажаючий може забронювати квитки на регулярні авіарейси таких авіакомпаній як Аеросвіт, Дніпроавіа й інші, з вильотом з Києва, Дніпропетровська, Одеси, Сімферополя і Дубаі (ОАЕ). Також нова послуга Приватбанку дозволяє забронювати номер у готелі в більш ніж у 100 країнах світу по дуже привабливим для споживача цінам.

Фахівці банку відзначають, що нова послуга є розвитком програми «Privat Trаvеl», що забезпечує клієнтам повний комплекс послуг для туризму і ділових поїздок – від випуску й обслуговування пластикових карт, дорожніх чеків до бронювання авіаквитків, готелів і повернення частини вартості покупок за рубежем у системі Global Refund.

Для того щоб забронювати авіаквиток чи номер у готелі, клієнту досить звернутися в банк за безкоштовним цілодобовим телефоном Сервісного центра 8 800 500 00 30.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua