ФДМ направив касаційну скаргу на рішення суду із "Луганськтепловоза"


ФДМ направив касаційну скаргу на рішення суду із "Луганськтепловоза"

Фонд державного майна України (ФДМУ) направив касаційну скаргу на рішення Господарського суду м. Києва, яким він зобов'язав ФДМУ відшкодувати колишньому власникові "Луганськтепловозу" - російській холдинговій компанії “Трансмашхолдинг” внесені нею кошти за придбаний пакет акцій у розмірі 76% статутного фонду в доларах за курсом за станом на момент покупки 23 березня 2007 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні журналістам голова ФДМУ Олександр Рябченко.

Як повідомляв УНІАН, 15 червня ц.р. після закінчення конкурсу з продажу 76% пакету акцій ВАТ "Луганськтепловоз" А. Рябченко заявив, що Фонд держмайна планує направити касаційну скаргу на судове рішення, що зобов'язало його повернути гроші від першого продажу "Луганськтепловозу" його власникові в доларах, і висловив упевненість, що Фонд виграє цю касаційну скаргу.

За його словами, відповідно до чинного українського законодавства, гроші колишньому власникові за повернений у держвласність пакет акцій підприємства повертаються виключно за рахунок коштів від повторного продажу підприємства.

Нагадаємо, Господарський суд м. Києва своїм рішенням зобов'язав Фонд державного майна України відшкодувати колишньому власникові "Луганськтепловозу" - російській холдинговій компанії “Трансмашхолдинг” внесені нею кошти за придбаний пакет акцій у розмірі 76% статутного фонду в доларах за курсом за станом на момент покупки.

Фонд держмайна України 19 липня 2006 року оголосив конкурс з використанням відвертості пропозиції ціни за принципом аукціону з продажу 76% акцій ВАТ "Холдингова компанія "Луганськтепловоз".

23 березня 2007 року ФДМУ визнав компанію "Брянский машиностроительный завод" (що входить в російський "Трансмашхолдинг"), переможцем конкурсу: пакет був проданий за 292,505 млн. грн. при стартовій ціні 292 млн. грн. Покупець був внесений до реєстру власників "Луганськтепловозу" 13 квітня 2007 року.

В жовтні 2009 року реєстратор цінних паперів "Центр-реєстратор" списав 76% акцій ВАТ "Холдингова компанія "Луганськтепловоз" з рахунку УК "Брянский машиностроительный завод" і зарахував їх на рахунок Фонду держмайна. Акції були зараховані на рахунок ФДМУ на підставі рішення Луганського господарського суду від 12 жовтня 2009 р.

31 березня 2010 р. Фонд державного майна України повторно оголосив про проведення приватизаційного конкурсу з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону з продажу державного пакету акцій ВАТ "Луганськтепловоз" у розмірі 76,001% статутного капіталу.

15 червня 2010 року Брянський машзавод придбав 76% акцій "Луганськтепловозу" за 410 млн. грн..

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua