Єфремов: "Луганськтепловоз" може бути завантажений обсягом робіт до 1 млрд дол. на рік


Єфремов: "Луганськтепловоз" може бути завантажений обсягом робіт до 1 млрд дол. на рік

Підприємство "Луганськтепловоз" може бути завантажене обсягом робіт до $1 млрд на рік, вважає лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Я можу сказати як людина, яка впродовж 30 років знає, як працює цей завод, те, що структура, яка безпосередньо співробітничає з Російськими залізницями перемогла в даному конкурсі для заводу, - це добре. Це говорить про те, що ми маємо на тривалий період замовників, які в змозі забезпечити багатотисячний колектив даного підприємства роботою", - сказав він, коментуючи приватизацію холдингової компанії "Луганськтепловоз".

"Я можу сказати за першими розрахунками, що при нормальному ставленні дане підприємство може бути завантажене роботою до $1 млрд в рік", - сказав О.Єфремов.

Відповідаючи на запитання, чи не вважає він, що держава продешевила при продажу цього підприємства і його підкупна вартість могла б бути і вищою, він сказав: "Ми можемо зрештою торгуватися про ціну і угробити ціле підприємство. Підприємство перебуває в такому стані, що якщо якийсь час ми ще поторгуємось, то його можна буде лише розпиляти на металобрухт".

Він також підкреслив, що керівництво даного підприємства "дуже скрупульозно" вивчало цю тему.

"Я ще раз підкреслюю те, що це підприємство знайшло інвестора, який здатний забезпечити його замовленнями, це добре і для держави, і для підприємства, і для людей, які там працюють", - сказав О.Єфремов.

Як повідомлялося, напередодні "Брянський машинобудівний завод", що входить до структури російського "Трансмашхолдингу", виграв конкурс з приватизації 76,001% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз", запропонувавши за пакет 410 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua