0 800 307 555
0 800 307 555

Брянський машзавод купив 76% "Луганськтепловозу" за 410 млн грн


Брянський машзавод купив 76% "Луганськтепловозу" за 410 млн грн

Брянський машзавод, що входить в російський "Трансмашхолдинг" придбав 76,001% акцій ВАТ "Холдингова компанія "Луганськтепловоз" за 410 млн грн, передає кореспондент РБК-Україна.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що ФДМ допустив до конкурсу НВО ім. Фрунзе і Брянський машзавод. Третю компанію, яка подала заявку на участь в конкурсі, - "Мантара холдинг" (Кіпр) - Фонд держмайна не допустив. Ця компанія не надала два документи, які були передбачені чинним законодавством.

8 червня "Радіо Свобода" передавало, що ФДМУ прийняв три заявки на участь в приватизації 76,001% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз", які подали структури, пов'язані з російським "Трансмашхолдингом", акціонерами "Приватбанку" і підприємцем Костянтином Григоришином.

3 червня повідомлялося, що ФДМУ уклав договори конфіденційності з сімома компаніями, які зацікавилися продажем 76,001% акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз". Серед цих компаній - п'ять вітчизняних і дві іноземні.

Раніше, 31 березня 2010 р. ФДМУ оголосив конкурс з продажу 76,001% акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз". Стартова ціна пакету - 400 млн грн. Конкурс відбувся з використанням відвертості пропозиції ціни за принципом аукціону. Крок збільшення ціни при проведенні торгів "з голосу" лицитатором - 4 млн грн.

Відзначимо, Брянський машзавод вже ставав власником "Луганськтепловозу". 23 березня 2007 р. ФДМУ визнав його переможцем конкурсу з продажу 76% підприємства. Пакет був проданий за 57,9 млн. дол. У жовтні 2009 р. за рішенням суду акції "Луганськтепловоза" були списані з рахунку Брянського машзавода і зараховані на рахунок ФДМУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua