"Мт-банк" виплачувати пенсії буде через власну платіжну систему "МТ-КАРТ"


Недавно акціонерний комерційний банк "Мт-банк" став переможцем чергового конкурсу Пенсійного фонду України по доборі банків, у яких по згоді пенсіонерів і одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій і грошової допомоги.

Необхідність упровадження послуг по виплаті пенсій і грошової допомоги було обумовлено численними звертаннями громадян і працівників підприємств - клієнтів банку, - щодо відкриття пенсійних рахунків і одержання пенсій по картках "МТ-КАРТ".

Виплату пенсій і грошової допомоги банк планує здійснювати через власну платіжну систему "МТ-КАРТ" за допомогою мікропроцесорних пластикових карток. На залишки пенсійних рахунків будуть нараховуватися підвищені відсотки, пластикові картки для одержання пенсій і допомоги будуть надаватися безкоштовно.

Одержати пенсію і допомогу буде можливо в будь-якому відділенні чи в найближчому банкоматі АКБ "Мт-банк", кількість яких уже перевищило 45 одиниць. Здійснюючи покупки в магазинах міста за допомогою платіжної картки "МТ-КАРТ", пенсіонери зможуть одержувати істотні знижки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua