0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк упровадив зарплатний проект на Ладижинській ТЕС


Приватбанк приступив до впровадження спільного зарплатного проекту з найбільшим енергетичним підприємством Вінницької області - Ладижинськой ТЕС. Як повідомили у Вінницькій філії Приватбанку, у ході реалізації проекту банк установив перший банкомат у місті енергетиків Ладижині. У рамках спільного проекту планується випустити більш 2 000 пластикових карт для працівників ТЕС.

Крім того, Приватбанк впроваджує в місті ряд зарплатних проектів для працівників бюджетної сфери, у рамках яких зарплату за допомогою банківської пластикової карти будуть одержувати більш 1 500 чоловік. Також за словами представників Вінницької філії Приватбанку, установка банкомата в Ладижині дозволить банку значно розширити клієнтську базу і зміцнити свої позиції в даному регіоні.

До кінця поточного року Вінницька філія Приватбанку планує установити банкомати у всіх містах обласного підпорядкування (Казатин, Жмеринка,Могилів-Подільський, Хмільник).

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших українських системних банків. На сьогоднішній день банком емітовано більш 1,9 мільйона карт, що складає 42% від загальної кількості карт, емітованих українськими банками. Карткова інфраструктура Приватбанку включає 529 банкоматів, 12 165 POS-терміналів і 1 658 пункту видачі наявних. Регіональна мережа Приватбанку містить у собі близько 1 400 філій і відділень по всій Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua