0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кирієнко: "Сбербанк" готовий надати мільярдний кредит Україні


Кирієнко: "Сбербанк" готовий надати мільярдний кредит Україні

"Сбербанк" Росії, його дочірні підприємства і фінансові установи працюватимуть на український атом. Про це під час підписання міжурядової угоди між Міністерством палива і енергетики України і "Росатомом" сказав директор держкорпорації "Росатом" Сергій Кирієнко.

"Сбербанк" Росії підписав угоди в Україні, він має дочірній банк в Україні, і я говорив з головою правління "Сбербанку", який підтвердив, що готовий, у разі потреби, забезпечити все необхідне фінансування. Тому буде побудована сукупна система фінансування на стільки часу, на скільки це підтвердить економічний розрахунок. Нам потрібен час для будівництва, необхідно, щоб був час для спокійного виробництва енергії. І за рахунок доходів по електроенергії повертатиметься кредит", - підкреслив С.Кирієнко.

За його словами, російською стороною буде виданий довгостроковий кредит. "Ця сума складатиме декілька мільярдів доларів", - сказав С.Кирієнко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування