Сбербанк допускає покупку "Райффайзен Банку Аваль"


Сбербанк допускає покупку "Райффайзен Банку Аваль"

"Дочерний банк Сбербанка России" (Київ, група Сбербанка) проводить due diligence Райффайзен Банку Аваль (Київ) в рамках вивчення можливості повного викупу банку в групи "Райффайзен".

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив директор департаменту консалтингу інвесткомпанії "Конкорд Капітал" (Київ) Андрій Герус, посилаючись на джерела на банківському ринку.

За його оцінкою, обсяг операції може скласти більше $2 млрд, або 16 млрд грн. (0,55 грн. за акцію), виходячи з того, що вартість банку може скласти до двох балансових капіталів.

На сьогоднішній день ринкова капіталізація Райффайзен Банку Аваль складає $1,1 млрд (8,9 млрд грн. або 0,36 грн. за акцію).

Як зазначив Герус, в даний час акції банку торгуються на рівні 1,3х до свого прогнозного капіталу на кінець 2010 року.

"Дочерний банк Сбербанка России" (раніше - Банк НРБ) заснований в 2001 році.

За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2010 року за розміром загальних активів (8,259 млрд грн.) банк займав 24-е місце серед 175 банків, що діяли в країні.

Райффайзен Банк Аваль (раніше - банк "Аваль") заснований в 1992 році. Найбільшим акціонером банку на 1 січня 2010 року був Raiffeisen International Bank-Holding AG (95,93%).

За даними Нацбанку України, до 1 квітня 2010 року за розміром загальних активів (54,028 млрд грн.) Райффайзен Банк Аваль займав четверте місце серед 175 українських банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua