0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Президент ініціює створення нового державного інформаційного телеканалу


Президент ініціює створення нового державного інформаційного телеканалу

Президент України Віктор Янукович ініціює створення нового державного інформаційного телеканалу. Про це глава держави заявив у зверненні до українського народу.

В.Янукович відзначив, що розвиток українського інформаційного простору як складової гуманітарного простору вимагає проведення якісної державної інформаційної і культурної політики.

"Розвиток цифрового телебачення, зокрема, якісного каналу "Культура", створення нового державного інформаційного каналу, робота над громадським телебаченням - один з ключових напрямів такої роботи", - заявив глава держави.

Як пріоритет В.Янукович також відзначив формування оновленої моделі культури і розвиток національної інфраструктури культурної індустрії.

"Ми підтримуватимемо культурних діячів і творчі колективи, які здатні презентувати українському суспільству і світовій співдружності модерний образ української культури", - підкреслив В.Янукович.

У зв'язку з цим він додав, що "нам не вистачає сучасного менеджменту в цій сфері".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування