Президент ініціює створення нового державного інформаційного телеканалу


Президент ініціює створення нового державного інформаційного телеканалу

Президент України Віктор Янукович ініціює створення нового державного інформаційного телеканалу. Про це глава держави заявив у зверненні до українського народу.

В.Янукович відзначив, що розвиток українського інформаційного простору як складової гуманітарного простору вимагає проведення якісної державної інформаційної і культурної політики.

"Розвиток цифрового телебачення, зокрема, якісного каналу "Культура", створення нового державного інформаційного каналу, робота над громадським телебаченням - один з ключових напрямів такої роботи", - заявив глава держави.

Як пріоритет В.Янукович також відзначив формування оновленої моделі культури і розвиток національної інфраструктури культурної індустрії.

"Ми підтримуватимемо культурних діячів і творчі колективи, які здатні презентувати українському суспільству і світовій співдружності модерний образ української культури", - підкреслив В.Янукович.

У зв'язку з цим він додав, що "нам не вистачає сучасного менеджменту в цій сфері".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua