0 800 307 555
0 800 307 555

КМДА веде переговори з Альфа-банком, ПриватБанком і Укрсоцбанком про залучення 2 млрд грн


КМДА веде переговори з Альфа-банком, ПриватБанком і Укрсоцбанком про залучення 2 млрд грн

Київська міська державна адміністрація (КМДА) веде переговори з Альфа-банком, ПриватБанком і Укрсоцбанком про залучення 2 млрд грн. кредитних коштів для погашення заборгованості по різниці в тарифах на тепло- і водопостачання перед ВАТ "Київенерго" і ВАТ "Київводоканалом".

"Ми вже працюємо з ПриватБанком, Альфа-банком і Укрсоцбанком. Переговори на різні суми. Головне - набрати необхідну кількість грошей", - сказав перший заступник глави КМДА Анатолій Голубченко журналістам в Києві в четвер.

Як повідомлялося, уряд України постановою №371 від 31 травня 2010 року дозволив КМДА залучити 2 млрд грн. кредитних коштів на вказані цілі. КМДА дозволено залучити кредити на ці цілі без проведення тендерних процедур з терміном погашення до кінця поточного року.

Крім того, КМДА доручено забезпечити перерахування залучених 2 млрд грн. на окремий рахунок "Київенерго" в Державному казначействі для подальшого погашення енергокомпанією заборгованості перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий природний газ.

КМДА також доручено для забезпечення розрахунків по залучених кредитах, отриманих згідно з постановою, забезпечити надходження додаткових фінансових ресурсів до столичного бюджету за рахунок збільшення надходжень від плати за землю і оренду комунального майна.

Як повідомлялося, раніше "Київенерго" і "Київводоканал" заявили про можливе припинення надання послуг в столиці зважаючи на невирішеність питання погашення київською владою заборгованості перед компаніями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua