Аналітики: Активного зростання українських майданчиків сьогодні чекати не варто
— Фондовий ринок
299
За підсумками вчорашніх торгів настрій учасників фондових ринків значно покращився, що відобразилося на відкритті українських майданчиків гепом вгору.
Але підтвердження висхідного руху ринки не отримали і тримаються в зоні відкриття.
Індекс української фондової біржі піднявся на 4,36% і уперся в опір на кордоні 2000 пунктів, ПФТС торгується з підвищенням на 1,56%. Головним драйвером даного зростання стали публікації статистики щодо продажів будинків у США, за результатами яких американський фондовий ринок відновив зростання.
Під час азіатської сесії сьогодні переважно зберігається переважання покупців. За підсумками торгів 3 червня індекс Nikkei 225 підвищився на 310,95 пункту (+3,24%) - до 9914,19 пункту.
"Активного зростання українських майданчиків сьогодні чекати не варто. Всі коливання на фондовому ринку до кінця дня проходить у межах 2%", - Володимир Олексюк, експерт аналітичного департаменту X-Trade Brokers Ukraine.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
