0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Приватбанк приступив до масової емісії карт із національним дизайном


25 листопада Приватбанк почав масову емісію пластикових карт Visa Electron International і Visa Electron Domestic з оригінальним дизайном у національному стилі з використанням Петриківського розпису. Сьогодні нові карти VISA Electron International і VISA Electron Domestic з національним дизайном можна відкрити в кожнім з більш ніж 1 340 відділень банку по всій Україні і банків-агентів як в Україні, так і за рубежем. Крім унікального дизайну, міжнародні пластикові карти Приватбанку дають можливість клієнту одержувати наявні і робити покупки в торгово-сервісній мережі як в Україні, так і по усьому світі. На сьогоднішній день у національній мережі обслуговування пластикових карт Приватбанку працює 524 банкомата, 12 165 POS-терміналів, 1658 пунктів видачі наявних.

“Ми намагаємося зробити такий фінансовий інструмент, як пластикова карта, не тільки звичним, сучасним і зручним у використанні для кожного українця, але і дійсно національним банківським продуктом”, - відзначив Голова Правління Приватбанку Олександр Дубілет. Випуску пластикових карт із новим дизайном передувала кропітка робота з вивчення творчої спадщини майстрів Петриківки, створення неповторних робіт найкращими майстрами народного розпису. Сьогодні нова «національна» картка Приватбанку є гідним внеском банку в процес становлення української держави, розвитку банківської системи країни, збереження національної культури. За словами банкірів, цей проект був реалізований у рекордні для України терміни при сприянні компанії «Security Plastics» і її представника в Україні – компанії «Техкардсервіс».

Орієнтація на передові технології, розвиток сучасної мережі обслуговування пластикових карт, завжди були одним з головних пріоритетів діяльності банку. Цього року банк значно збільшив обсяги емісії карт до 1 950 000, розширив національну мережу обслуговування карткових продуктів. Той факт, що кожні сім секунда оформляється нова пластикова карта, говорить про високий рівень довіри з боку українців до Приватбанку і всієї банківської системи, найсучаснішим банківським продуктам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування