0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк приступив до масової емісії карт із національним дизайном


25 листопада Приватбанк почав масову емісію пластикових карт Visa Electron International і Visa Electron Domestic з оригінальним дизайном у національному стилі з використанням Петриківського розпису. Сьогодні нові карти VISA Electron International і VISA Electron Domestic з національним дизайном можна відкрити в кожнім з більш ніж 1 340 відділень банку по всій Україні і банків-агентів як в Україні, так і за рубежем. Крім унікального дизайну, міжнародні пластикові карти Приватбанку дають можливість клієнту одержувати наявні і робити покупки в торгово-сервісній мережі як в Україні, так і по усьому світі. На сьогоднішній день у національній мережі обслуговування пластикових карт Приватбанку працює 524 банкомата, 12 165 POS-терміналів, 1658 пунктів видачі наявних.

“Ми намагаємося зробити такий фінансовий інструмент, як пластикова карта, не тільки звичним, сучасним і зручним у використанні для кожного українця, але і дійсно національним банківським продуктом”, - відзначив Голова Правління Приватбанку Олександр Дубілет. Випуску пластикових карт із новим дизайном передувала кропітка робота з вивчення творчої спадщини майстрів Петриківки, створення неповторних робіт найкращими майстрами народного розпису. Сьогодні нова «національна» картка Приватбанку є гідним внеском банку в процес становлення української держави, розвитку банківської системи країни, збереження національної культури. За словами банкірів, цей проект був реалізований у рекордні для України терміни при сприянні компанії «Security Plastics» і її представника в Україні – компанії «Техкардсервіс».

Орієнтація на передові технології, розвиток сучасної мережі обслуговування пластикових карт, завжди були одним з головних пріоритетів діяльності банку. Цього року банк значно збільшив обсяги емісії карт до 1 950 000, розширив національну мережу обслуговування карткових продуктів. Той факт, що кожні сім секунда оформляється нова пластикова карта, говорить про високий рівень довіри з боку українців до Приватбанку і всієї банківської системи, найсучаснішим банківським продуктам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua