Уряд дозволив КМДА залучити 2 млрд грн для розрахунків з Київенерго і Київводоканалом


Уряд дозволив КМДА залучити 2 млрд грн для розрахунків з Київенерго і Київводоканалом

Уряд України дозволив Київській міській державній адміністрації (КМДА) залучити 2 млрд грн. кредитних коштів для погашення заборгованості по різниці в тарифах на тепло- і водопостачання перед ВАТ "Київенерго" і ВАТ "Київводоканалом". Відповідне рішення закріплене урядовою постановою №371 від 31 травня 2010 року.

КМДА дозволено залучити кредити на ці цілі без проведення тендерних процедур з терміном погашення до кінця поточного року.

КМДА доручено забезпечити перерахування залучених 2 млрд грн. на окремий рахунок "Київенерго" в Державному казначействі для подальшого погашення енергокомпанією заборгованості перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий природний газ.

КМДА також доручено для забезпечення розрахунків по залучених кредитах, отриманих згідно з постановою, забезпечити надходження додаткових фінансових ресурсів до столичного бюджету за рахунок збільшення надходжень від плати за землю і оренду комунального майна.

Як повідомлялося, раніше "Київенерго" і "Київводоканал" заявили про можливе припинення надання послуг в столиці зважаючи на невирішеність питання погашення київською владою заборгованості перед компаніями.

У свою чергу, перший заступник глави КМДА Анатолій Голубченко відзначив, що столична міськдержадміністрація з метою вирішення проблеми, зокрема, розглядає питання про залучення кредитів під гарантії Кабінету міністрів або погашення заборгованості шляхом взаєморозрахунків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua