Гендиректор ММК ім. Ілліча: Комбінат буде об'єднуватися з кимось


Гендиректор ММК ім. Ілліча: Комбінат буде об'єднуватися з кимось

Генеральний директор ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" Володимир Бойко сьогодні під час зустрічі з Президентом Віктором Януковичем розповів про ситуацію, що склалася на комбінаті. За словами керівника підприємства, йдеться про "колосальну рейдерську атаку" на ММК, яка почалася ще при колишньому уряді і триває вже рік. Про це ІМК повідомили в прес-службі Глави держави.

Від імені трудового колективу ММК В.Бойко звернувся до Президента з проханням розібратися в ситуації.

Генеральний директор ВАТ також спростував інформацію про продаж підприємства: "Я ніколи нічого не продавав і не продаю... Зараз, думаю, і Президентом, і урядом буде вжито низку заходів з метою захисту колективу і подальшої боротьби з цією рейдерською атакою".

На переконання керівника підприємства, в ситуації, що склалася, перш за все треба "все розставити по місцях" і залучити винних до відповідальності.

"Далі ми об'єднуватимемося з кимось, тому що інакше комбінат імені Ілліча, який не має своєї сировинної бази, просто загине. Визначимося, з ким будемо об'єднуватися, оскільки ми просто не зможемо самі вижити в цей суворий час", - сказав В.Бойко.

За його словами, йдеться також і про те, що продовжуються кризові явища в металургійному комплексі України, отже, ММК має ще і складнощі із замовленнями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua