Європа незадоволена зближенням України з Росією


Європа незадоволена зближенням України з Росією

Заяви українських політиків щодо того, що Україна вважає за краще вибудовувати тісніші відносини з Росією, ніж з Євросоюзом, викликають занепокоєння, повідомила в п'ятницю представник Єврокомісії Анжела Фелоте.

"Ми в курсі цих заяв, і, по правді кажучи, комісар Фюлє (Штефан Фюлє, єврокомісар з розширення ЄС) не дуже радий з цього", - сказала вона в Брюсселі. За словами Фелоте, подібні заяви не відповідають інтенсивності і амбіціям відносин ЄС з Україною. При цьому вона висловила надію, що угода про асоціацію між ЄС і Україною буде підписана в 2011 році, а також повідомила, що ЄС готується надати Україні фінансову допомогу на суму 610 мільйонів євро.

"Подібні заяви, які створюють враження, що країни в цьому регіоні повинні вибирати між Брюсселем і Москвою, не є корисними", - сказала Фелоте. Єврокомісія виступає за вибудовування з Україною відносин "тісного стратегічного партнерства" - про це заявив голова виконавчої влади ЄС Жозе Мануел Баррозу під час нещодавнього візиту до Брюсселю нового президента України Віктора Януковича.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua