АП: Уряд звільнив заступника міністра економіки за втручання в процедуру держзакупівель


АП: Уряд звільнив заступника міністра економіки за втручання в процедуру держзакупівель

Уряд України звільнив одного із заступників міністра економіки за те, що той рекомендував претендентам на участь в державних закупівлях підтверджувати ціни за додаткову винагороду, повідомила перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова.

"Один із замів Міністерства економіки поплатився через вивішування листів з рекомендаціями підтвердження ціни в комерційних фірм за 3-5% від загального обсягу (заявки)", - сказала вона журналістам.

Уряд в п'ятницю оприлюднив розпорядження від 28 квітня про звільнення з посади заступника міністра економіки Юрія Вітренка за власним бажанням. Мінекономіки того ж дня повідомило про відкликання підписаного Вітренком роз'яснення від 14 квітня цього року про необхідність надання довідки про відповідність ціни.

Акімова підкреслила, що усунути подібну практику можна за рахунок якнайскорішого прийняття закону про держзакупівлі з врахуванням зауважень президента, які той висловив, коли в березні наклав вето на цей документ, а лише потім працювати над новим проектом поправок.

За її словами, глава держави вже звернувся до уряду і спікера з проханням прискорити розгляд цього закону.

Акімова також повідомила, що в його відредагованому варіанті в якості органу апеляції за пропозицією експертів Євросоюзу може бути затверджений Антимонопольний комітет України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua