Європейські банки можуть втратити 92 млрд євро


Європейські банки можуть втратити 92 млрд євро

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's (S&P) оцінило втрати банків по кредитах під заставу комерційної нерухомості у Великобританії, Ірландії та Іспанії в 2009-2011 роках в 92 млрд євро.

Про це повідомляє РБК із посиланням на доповідь агентства.

Аналітики S&P відзначають, що ціни на комерційну нерухомість в окремих європейських країнах почали поступово зростати, проте даний факт може дати лише "незначний позитивний ефект на якість банківських активів".

При цьому експерти рейтингового агентства підкреслюють, що банки Великобританії, Ірландії та Іспанії, швидше за все, продовжать зазнавати значних збитків по кредитах під заставу комерційної нерухомості впродовж всього 2011 року. Якість активів деяких німецьких банків, зважаючи на досить широку присутність на іноземних ринках комерційної нерухомості, також може знизитися.

"Ми вважаємо, що кредити під заставу комерційної нерухомості залишатимуться "слабким місцем" для європейських банків впродовж декількох років", - вважають представники S&P.

Аналітики не відкидають, що подібна ситуація може вплинути на рейтинги банків. Проте рейтингові дії стосовно конкретних кредитних організацій робитимуться лише після оцінки індивідуальної ситуації, в якій перебуває банк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua