Фонд соцстраху від нещасних випадків заборгував постраждалим близько 0,5 млрд грн.


Фонд соцстраху від нещасних випадків заборгував постраждалим близько 0,5 млрд грн.

Заборгованість Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України по виплатах складає близько 450 млн грн., повідомив перший заступник голови виконавчої дирекції Фонду Сергій Нестеров.

При цьому, за його словами, підприємства вугільної галузі винні фонду понад 700 млн грн.

"Ми на 1 січня отримали кредиторську заборгованість по виплатах постраждалим громадянам 200 млн грн. При цьому вугільна галузь на 1 січня нам заборгувала понад 500 млн грн. На сьогоднішній день ми винні громадянам близько 450 млн грн., а вугільна галузь збільшила свою заборгованість до понад 700 млн грн.", - сказав він на прес-конференції в Києві у вівторок.

Нестеров пояснив, що рішенням уряду з 1 липня 2009 року підприємствам галузі була дана можливість не перераховувати внески до фонду, що призвело до того, що витрати по виплатах постраждалим щомісячно перевищували доходи на 50 млн грн. "З 1 липня наша вугільна галузь, що по суті є основним споживачем наших послуг, – на неї надходить 62% всіх виплат, перестала нам гроші платити взагалі", - відзначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua