Moody's прогнозує збереження негативного прогнозу за банківською системою України в 2010


Moody's прогнозує збереження негативного прогнозу за банківською системою України в 2010

Міжнародне рейтингове агентство Moody's прогнозує збереження негативного прогнозу за банківською системою України в 2010 році.

Про це сказано в повідомленні Moody's.

Агентство проаналізувало банківські системи 12 східноєвропейських, балтійських країн і країн СНД, у числі яких також Україна, і дійшло висновку, що негативний прогноз із великою ймовірністю буде зберігатися за більшістю цих банківських систем у короткостроковій перспективі.

Moody's вважає, що тиск на фінансово-економічну систему в Україні, Казахстані, Угорщині, Румунії, Болгарії й країнах Балтики, усе ще досить значний.

На думку аналітиків агентства, для позитивної зміни прогнозу за банківською системою України необхідні: стабілізація політичної ситуації, стійке зростання ВВП, валютно-курсова стабілізація, інфляція, не вища від рівня 2009 року (12,3%), залучення зовнішнього фінансування, значне поліпшення якості банківських активів, капіталізація, відновлення довіри вкладників.

При цьому Moody's констатує досить високу ймовірність того, що ці вимоги буде виконано, і прогноз за банківською системою країни буде поліпшено в 2011 році.

Як повідомляло агентство, наприкінці 2009 року Moody's зберіг негативний прогноз за банківською системі України.

Moody's висловив стурбованість необхідністю капіталізації банків і їх прибутковістю, а також погіршенням ліквідності у зв'язку зі незначною довірою вкладників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua