Комісар ЄС з фінансів: Пакет допомоги Греції має бути готовий на початок травня


Комісар ЄС з фінансів: Пакет допомоги Греції має бути готовий на початок травня

Європейський Союз, Європейський центральний банк (ЄЦБ) та Міжнародний валютний фонд (МВФ) мають підготувати пакет фінансової допомоги Греції на початок травня 2010 р.

Таку заяву зробив єврокомісар з фінансів Оллі Рен на пресс-брифінгу, що відбувся після зустрічі міністрів фінансів країн G20 у Вашингтоні, передає Reuters. "Країни Єврозони мають завершити роботу над спільною програмою на початку травня", - сказав він.

Тим часом міністр фінансів Греції Георгіос Папаконстантіну напередодні заявив, що кошти в рамках механізму фінансової допомоги Греції від ЄС і МВФ можуть почати надходити вже за декілька днів. "Мине кілька днів, і ми зможемо вибрати перші кошти з кредитної лінії", - сказав грецький міністр.

Раніше грецький уряд повідомив, що офіційно попросив ЄС і МВФ активувати механізм фінансової допомоги Греції, не так давно узгоджений в Брюсселі. Деталі механізму так і не з'ясовано остаточно, і перспективи отримання Грецією грошових коштів все ще не цілком певні.

План допомоги Греції має бути розглянуто Єврокомісією та Європейським центробанком, а також схвалено всіма країнами єврозони, причому в деяких державах буде потрібна його ратифікація парламентом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua