Шевченко: Мінфін відмовився від ідеї підвищення податку на рекламу


Шевченко: Мінфін відмовився від ідеї підвищення податку на рекламу

Опозиція зупинила підвищення податку на рекламу. Про це повідомив перший заступник голови комітету Верховної Ради України з питань свободи слова і інформації, народний депутат від БЮТ Андрій Шевченко за результатами наради з питання формування бюджету на 2010 р., зокрема планів Міністерства фінансів підвищити в десятки разів податок на рекламу.

"Згідно з інформацією, що є у нас, в цьому бюджеті планувалося підвищення податку на рекламу для телебачення в 42 рази, для друкарських видань - в 35 разів", - цитує слова Шевченка прес-служба БЮТ.

За словами Шевченка, на нараді представник Міністерства фінансів офіційно заявив, що підвищення податку на рекламу не планується.

"Тобто, Мінфін відмовився від цієї ідеї, і до кінця дня повинна бути офіційна заява міністра або заступника міністра на підтвердження цієї позиції", - сказав нардеп.

Нагадаємо, 10 квітня ц.р., за словами заступника міністра фінансів Тетяни Єфименко, вже були підготовлені пропозиції, зокрема, щодо підвищення ставок податкування "які зв'язані з використанням природних ресурсів", а також "деяких позицій, як, наприклад, податок на рекламу". Передбачалося підвищити і ставки підакцизних товарів, ціни на які в Україні "значно нижчі не тільки відносно розвинених країн, але і найближчих сусідів - Польщі, Росії, Білорусі". За словами представника Мінфіну, поступове зростання ставок може стати "компенсаційним ресурсом для прибуткової частини бюджету".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua