Влада Швейцарії заборонили злиття підрозділів France Telecom та TDC


Влада Швейцарії заборонили злиття підрозділів France Telecom та TDC

Швейцарська влада заборонила злиття Orange Switzerland, швейцарського бізнесу третьої за величинлю телефонної компанії Європи France Telecom SA, і Sunrise Communications, яка належить TDC A/S, повідомляє агентство Bloomberg.

Як заявила антимонопольна комісія Швейцарії, злиття цих підрозділів призвело б до створення компанії, яка займає домінуючу позицію на швейцарському ринку.

France Telecom та TDC уже оголосили у квітні про завершення угоди, у якій рішення регуляторів повинне було поставити останню крапку. Однак планам компаній не призначено було реалізуватися.

Передбачається, що France Telecom спробує знайти інші можливості для консолідації на європейських ринках. Раніше цього року компанія об'єднала свої операції у Великобританії з T-Mobile, що належала Deutsche Telekom AG. За підсумками угоди був створений найбільший оператор стільникового зв'язку у Великобританії.

France Telecom та TDC вважає "рішення швейцарського антимонопольного органу негативним для швейцарських споживачів і телекомунікаційного ринку", говориться в спільній заяві компаній. "Це рішення дозволить Swisscom AG зберегти домінуючі позиції на ринку", - сказано в документі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua