Медведьку шукають заміну


Медведьку шукають заміну

Генпрокуратура - на порозі серйозних кадрових змін. У кулуарах обговорюється призначення першим заступником генпрокурора Віктора Пшонки (вихідця з Донецька) для подальшого висунення на місце самого генпрокурора Олександра Медведька, чиї повноваження закінчуються восени, повідомляє видання "Сегодня".

Нинішній перший замгенпрокурора Сергій Винокуров, можливо, займе крісло ректора Нацакадемії прокуратури замість Григорія Середи, якого готують в ступники генерального. Для ще одного заступника Медведька - норовистого Рената Кузьміна, який свого часу був куратором найрезонансніших справ, а тепер відповідає за дуже вузьке коло питань, з чуток, підшукується посада прокурора однієї з великих областей. Про ці та інші вірогідні кадрові рішення начальник прес-служби Юрій Бойченко говорить нечітко, не спростовуючи і не підтверджуючи їх, пише видання.

"Ротація буде, але обійдеться без хірургічного втручання і рубання з плеча, - сказав Бойченко. - Як вже не раз заявляв Олександр Медведько, він не є прихильником різких рухів у вирішенні кадрових питань, і схильний вливати свіжу кров поступово, після всебічного вивчення і аналізу кожної кандидатури. А нездоровий ажіотаж довкола цієї теми розпалює, в основному, преса".

На уточнення, чим завершилося службове розслідування з перевірки діяльності колишнього замгенпрокурора Олександра Шинальського на посту глави Асоціації прокурорів України (того, нагадаємо, звинувачували в здирстві грошей), Бойченко сказав, що ця перевірка "виявила окремі недоліки, проте не встановила підстав для порушення кримінальної справи". В той же час, як вже повідомлялося, у відповідь на це група прокурорських працівників, близька до Рената Кузьміна, написала лист на ім'я Медведька, в якому звинуватила його в потуранні корупції (безпрецедентний випадок в історії Генпрокуратури). Шеф прес-служби ГПУ додав, що йому нічого не відомо про цей лист.

На 29 квітня призначено розширену колегію ГПУ, де, окрім результатів перевірки діяльності колишнього уряду Юлії Тимошенко, буде розглянута і робота з кадрами. Не виключено, що мова на ній піде і про вищі чини, ніж, наприклад, помічник прокурора Олесь Бугрій, якого звинувачують у вбивстві прокурора Таращанського району Сергія Мрука.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua