Янукович: Україна впродовж 10 років отримає реальний інвестиційний ресурс, який буде наданий РФ і становитиме близько 40 млрд дол.


Янукович: Україна впродовж 10 років отримає реальний інвестиційний ресурс, який буде наданий РФ і становитиме близько 40 млрд дол.

Україна впродовж 10 років отримає реальний інвестиційний ресурс, який буде наданий Росією і становитиме близько 40 млрд дол. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, повідомляє офіційний сайт глави держави.

"Україна впродовж десяти років отримає реальний інвестиційний ресурс, який буде наданий Росією і становитиме близько 40 млрд. дол.", - сказав Президент, додавши, що зазначені кошти розпочнуть надходити вже з квітня.

Він повідомив, що частина отриманого ресурсу піде на соціальні потреби громадян України, реалізацію інвестиційних проектів, фінансування та модернізацію Збройних сил. Крім того, на переконання глави держави, має бути розроблена і активно вводитися в дію протягом ближчих десяти років програма із впровадження енергозберігаючих технологій в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua