В Киргизії виділили мільйон доларів для потерпілих міліціонерів


В Киргизії виділили мільйон доларів для потерпілих міліціонерів

Тимчасовий уряд Киргизії виділив близько 45 мільйонів сомів (близько мільйона доларів) для виплати компенсацій міліціонерам, які постраждали під час безпорядків, а також сім'ям їхніх загиблих колег.

Про це повідомляє "Інтерфакс" із посиланням на тимчасового міністра внутрішніх справ республіки Болота Шерніязова. Всього, за його словами, в безпорядках постраждали 764 співробітники міліції, двоє міліціонерів загинули.

Антипрезидентські виступи, нагадаємо, почалися в Таласі на північному заході країни, там натовп захопив будівлю обласної адміністрації і будівлю обласного УВС. Потім хвилювання перекинулися на Бішкек, де бунтівники взяли штурмом будинок уряду. У числі співробітників МВС, які постраждали під час безпорядків, виявився і міністр внутрішніх справ Молдомуса Конгантієв, який був у будівлі таласького УВС в той час, коли її було захоплено. Глава МВС був жорстоко побитий, згодом його госпіталізували з тяжкими травмами.

Нова влада республіки відмовилися брати на себе відповідальність за загиблих і потерпілих. Тимчасовий глава МВС, як відзначає ІА "24.kg", заявив, що вважає потерпілих міліціонерів "жертвами поваленої влади".

Тим часом співробітники міліції 17 квітня провели мітинг в Джалалабаді (адміністративному центрі Джалалабадської області). Вони вимагали підвищення зарплати і поліпшення умов служби. Крім того, учасники мітингу виступили проти тимчасового глави МВС Болота Шерніязова. На їхню думку, саме за його вказівкою бунтівники били співробітників правоохоронних органів в Таласі. На Шерніязова, який спробував заспокоїти присутніх, напали деякі учасники акції, йому довелося спішно покинути захід.

19 квітня, як повідомляє АКИpress, міліціонери зібралися на мітинг в Оші (адміністративному центрі Ошської області). Вони також вимагають відставки Шерніязова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua