Барак Обама: Великі банки і фінансові інститути будуть самі розплачуватися за свої прорахунки


Барак Обама: Великі банки і фінансові інститути будуть самі розплачуватися за свої прорахунки

Крупні банки і фінансові інститути будуть самі розплачуватися за свої помилки. Саме на це направлена пропонована адміністрацією США реформа фінансового регулювання, заявив президент США Барак Обама в традиційному радіо- і відеозверненні до нації.

"Ми маємо намір ввести нові правила, згідно з якими крупні банки і фінансові інститути будуть самі розплачуватися за свої помилкові рішення, - сказав він. - Кажучи простіше, це означає, що ніхто більше не рятуватиме банки за рахунок коштів платників податків".

Натхненний недавньою перемогою в області реформи охорони здоров'я, Обама кинув усі сили на те, щоб добитися від конгресу прийняття нового законопроекту - про фінансове регулювання. За задумом президента, реалізація його планів призведе до підзвітності фінансової системи і гарантує, що платники податків більше не постраждають від безвідповідальності найбільших банків і фінансових організацій, як це сталося під час кризи, передає ІТАР-ТАРС.

Голова адміністрації визнав, що його реформі активно опираються компанії з Уолл-стрітом, зацікавлені в збереженні статус-кво і які "отримують від цього вигоду". Обама також звернув увагу на їх змичку з республіканською опозицією в конгресі.

За його словами, лідери протиборчої партії в сенаті вже провели з керівниками двох десятків найбільших компаній і банків зустріч, на якій обговорювалося питання про те, "як блокувати досягнення прогресу" в області фінансового регулювання. При цьому, як відзначив президент, поширюється свідомо помилкова інформація про те, що пропонована реформа направлена на порятунок ще більшого числа банків за рахунок коштів платників податків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua