"Газпром" має намір збільшити дивіденди в 6,6 рази


"Газпром" має намір збільшити дивіденди в 6,6 рази

Менеджмент Газпрому планує збільшити дивіденди за підсумками 2009 р. до 2,39 руб. на акцію - в 6,6 рази в порівнянні з показником попереднього року, коли найбільша російська компанія нарахувала мінімальні дивіденди за сім років, передає Reuters.

"Така цифра склалася виходячи з 17,5% чистого прибутку, очищеного від паперового прибутку від переоцінки фінансових вкладень", - сказав офіційний представник Газпрому. Статутний капітал Газпрому розділений на 23,674 млрд звичайних акцій. Таким чином, загальна сума виплат може скласти 56,58 млрд руб.

Дивідендна політика Газпрому передбачає виплати акціонерам у розмірі 17,5% від чистого прибутку за РСБО.

Минулий рік був одним з найгірших в історії компанії: видобуток газу був мінімальним, а експорт у Європу обвалився на 11%.

Нагадаємо, розмір дивідендів за результатами діяльності ВАТ "Газпром" за 2008 р. - склав 0,36 руб. на одну акцію, що склало 5% від чистого прибутку або відповідало 8,5 млрд руб.

Чистий прибуток "Газпрому" за російськими стандартами бухгалтерського обліку (РСБО) в 2008 р. скоротився в порівнянні з 2007 р. в два рази і склала 173 млрд руб.

В даний час в реєстрі акціонерів "Газпрому" зареєстровано близько 500 тис. російських і зарубіжних власників акцій. Статутний капітал ВАТ "Газпром" складає 118,367 млрд руб. Більше 50% акцій "Газпрому" належить державі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua