Кабмін згорнув програму розвитку аптек на базі "Укрпошти"


Кабмін згорнув програму розвитку аптек на базі "Укрпошти"

Кабінет міністрів України скасував постанову попереднього уряду Юлії Тимошенко про створення на базі Українського державного підприємства поштового зв'язку ("Укрпошта") мережі державних аптек.

"Я ветував цей проект, нам ще на пошті аптек не вистачало", - заявив віце-прем'єр міністр України Сергій Тігіпко, виступаючи на зустрічі з Європейською бізнес асоціацією.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 3 лютого поточного року прийняв постанову про створення мережі державних аптек на базі "Укрпошти". Перший аптечний пункт відкрився в одному із столичних поштових відділень вже 5 лютого.

Для реалізації програми уряд прийняв рішення про збільшення статутного капіталу поштового підприємства на 150 млн грн. із коштів держбюджету-2010. З цієї суми 100 млн грн. мало піти на закупівлю лікарських препаратів, а 50 млн грн. – на приведення приміщень поштових відділень у відповідність нормам Правил торгівлі лікарськими препаратами.

Всього в рамках програми планувалося створити 500 аптечних пунктів, при цьому понад 13 тис. поштових відділень поштового зв'язку мали забезпечувати доставку медпрепаратів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua