Тігіпко допускає надходження від приватизації 15-20 млрд. гривень в 2010


Тігіпко допускає надходження від приватизації 15-20 млрд. гривень в 2010

Віце-прем'єр-міністр з економіки Сергій Тігіпко допускає надходження від приватизації 15-20 млрд. гривень до кінця 2010 року. Про це він повідомив, виступаючи під час зустрічі, організованої Європейською бізнес-асоціацією.

"В бюджеті (проекті держбюджету на 2010 рік) передбачається близько 10 млрд. гривень (надходжень від приватизації). Реально те, що я бачу - до кінця року можна буде отримати 15-20 млрд. гривень", - сказав він.

"В понеділок, я сподіваюся, ми підготуємо проект указу Президента, який скасує укази попереднього Президента, які заблокували приватизацію крупних машинобудівних, енергогенеруючих компаній, "Укртелекому", - сказав він.

Влада також планує створювати максимально прозорі умови приватизації різних об'єктів.

"Ми пішли на відновлення прозорої приватизації "Луганськтепловозу". Жодних умов, все конкурентно. Хто хоче, хай приходить. Надалі буде приблизний такий же підхід", - сказало Тігіпко.

За його словами, уряд і нове керівництво Фонду держмайна обговорюють ще низку способів активізації приватизаційних процесів в 2010 році.

Як повідомляло агентство, голова Фонду держмайна Олександр Рябченко прогнозує активізацію приватизації в 2 півріччі 2010 років, після затвердження Верховною Радою держбюджету-2010 і в разі відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua