Тігіпко: Уряд хоче підвищити акцизи і ввести податок на розкіш


Тігіпко: Уряд хоче підвищити акцизи і ввести податок на розкіш

Уряд хоче підвищити акцизи і ввести податок на розкіш. Про це повідомив журналістам віце-премьєр-міністр України з питань економіки Сергій Тігіпко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Якщо ми занадто завищимо акцизи і вони перевищать той рівень, який є у сусідів, то ми збільшимо контрабанду і створимо дуже важкі умови для своїх виробників. Тому нам потрібно підвищувати акцизи, враховуючи те податкове навантаження в сусідніх країнах", - зазначив Тігіпко.

Він зазначив, що 16 квітня має намір провести консультації з представниками бізнесу і дізнатися про їх бачення можливості підвищення акцизів.

Уряд також розглядає питання введення податку на зайву нерухомість. "Йдеться про податок на квартири і дома, де на душу проживаючого великі надлишки житлової площі. Ми говорили про податок на дорогі машини, про золото, на товари, які не є товарами першої необхідності і без яких можна обійтися в кризу", - зазначив Тігіпко.

Він зазначив, що уряд не розглядає питання введення податку на пенсії і зниження пенсій для працюючих пенсіонерів, як це рекомендує МВФ.

"У бюджеті закладено більше 20 млрд грн на дотації Пенсійному фонду - це недолік бюджету, але поки що жорстких обмежень щодо пенсійного законодавства бюджет не передбачає", - зазначив Тігіпко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua