Тігіпко допускає збалансування бюджету "Нафтогазу" в 2010


Тігіпко допускає збалансування бюджету "Нафтогазу" в 2010

Віце-прем'єр з економіки Сергій Тігіпко допускає збалансування бюджету "Нафтогазу України" в 2010 році за умови успішного завершення переговорів із Росією за ціною на імпортований газ.

Про це він повідомив, виступаючи в ході зустрічі, організованої Європейською бізнес-асоціацією.

"Якщо ми знайдемо взаєморозуміння з росіянами (за цінами на газ), то вже цього року можна повністю збалансувати бюджет "Нафтогазу", - сказав він.

Тігіпко підкреслив, що зараз у проекті держбюджету-2010, що готується закладена ціна на газ на рівні 334 долара за 1 тис. кубометрів.

"Ми маємо ціни на газ найвищі в регіоні", - сказав віце-прем'єр.

Він висловив сподівання, що вже найближчим часом у ході переговорів з російською стороною буде досягнута домовленість про більш прийнятні для України ціни на газ.

Зараз, зі слів Тігіпка, уряд оцінює дисбаланс бюджету "Нафтогазу" в 7,5 млрд. гривень, а Міжнародний валютний фонд - у 10 млрд. гривень.

Як повідомляло агентство, у листопаді 2009 "Нафтогаз" подав у Кабінет Міністрів проект фінансового плану на 2010 рік, у якому передбачений дефіцит коштів розміром близько 21 млрд. гривень.

2009 рік "Нафтогаз" закінчив із чистим прибутком 2,3 млрд. гривень (за українськими стандартами бухгалтерської звітності).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua