Київ виділить 19 млн. гривень на очищення питної води


Київ виділить 19 млн. гривень на очищення питної води

В Київській міській держадміністрації заявляють, що ВАТ "Київводоканал" має отримати кошти на реагенти для очищення питної води наступного тижня.

Як заявив начальник Головного управління комунального господарства Федір Вітт, саме на рахунки управління комунального господарства виділено кошти для "Київводоканалу" на покриття витрат, пов'язаних із закупівлею необхідних реагентів, повідомляє УНІАН.

Як повідомив Вітт, очікується, що у вівторок-середу підприємство отримає з міського бюджету 19 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в квітні перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, коментуючи попередження "Київводоканалу" про можливість відключення водопостачання в столиці, повідомив, що столична влада розглядає можливість виділення "Київводоканалу" до 13,5 мільйонів гривень для закупівлі реагентів для очищення питної води в столиці.

В березні заступник головного державного санлікаря Києва Сергій Пастушенко заявив, що питна вода в столиці відповідає вимогам Держстандарту, але ситуація "напружена і серйозна".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua