Колесников: На фінальну частину Євро-2012 передбачено 26 млрд грн.


Колесников: На фінальну частину Євро-2012 передбачено 26 млрд грн.

Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесников сьогодні на засіданні уряду представив Державну цільову програму підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це повідомили в прес-службі Кабміну.

Б.Колесников підкреслив важливість прийнятої Програми, оскільки вона створює правові, соціальні, економічні й організаційні умови для успішного проведення в Україні фінальної частини ЄВРО-2012.

За словами Б.Колесникова, виконання Програми також сприятиме поліпшенню спортивної інфраструктури міст, що приймають ЄВРО-2012. Окрім двох існуючих стадіонів, буде побудовано ще два, що відповідають вимогам ФІФА і УЄФА, що дозволить проводити змагання будь-якого рівня. До ЄВРО-2012 буде побудовано, реконструйовано або переобладнано більше 30 сучасних стадіонів і тренувальних баз, що значно поліпшить умови проведення вітчизняних футбольних змагань і тренувань українських команд.

Віце-прем'єр-міністр відзначив, що виконання Програми забезпечить створення умов для інтенсивного розвитку вітчизняного підприємництва у всіх галузях економіки, зокрема, готельного бізнесу, а також бути сприяти залученню інвестицій на суму понад 80 мільярдів гривень і збільшенню обсягів податкових надходжень до бюджетів майже на 28 млрд грн.

За його словами, в цілому для фінансування підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату з футболу 2012 року Програмою на 2010 рік передбачено 26 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua