Економіка Китаю за три місяці зросла майже на 12%


Економіка Китаю за три місяці зросла майже на 12%

ВВП Китаю за січень-березень поточного року, за неофіційним даними, виріс на 11,9% у порівнянні з тим же періодом 2009-го.

У річному вирахуванні зростання економіки країни може перевершити очікування аналітиків і стати найбільш значним за останні 3 роки, передає Reuters з посиланням на обізнані джерела.

Що стосується інфляції, то в березні зростання споживчих цін у Китаї склав тільки 2,4%, що на 0,3% менше в порівнянні з лютневим показником (2,7%). Аналітики прогнозували зростання інфляції в березні на рівні 2,6%.

Варто відзначити, що в середині березня китайський урядовий аналітик Лю Чжонюань прогнозував зростання економіки КНР за підсумками поточного року більш ніж на 9%, відзначивши, що зростання ВВП може перевищити й 10%, якщо відновлення світової економіки буде швидким.

У свою чергу, Світовий банк (СБ) місяць тому підвищив прогноз з економіки Китаю в 2010 році з 8,7% до 9,5%, передає РБК.

Нагадаємо, в 2009 році економіка КНР зросла на 8,7%. При цьому влада країни очікувала росту ВВП за підсумками минулого року на рівні 8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua