Присяжнюк: В Україні пріоритетами бюджетної підтримки на 2010 р. буде свинарство, рослинництво, молочне скотарство


Присяжнюк: В Україні пріоритетами бюджетної підтримки на 2010 р. буде свинарство, рослинництво, молочне скотарство

В Україні пріоритетами бюджетної підтримки в 2010 р. буде свинарство, рослинництво, молочне скотарство, про це повідомив під час засідання комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин міністр агрополітики України Микола Присяжнюк.

"Розрахунки показують, що якщо ці 3 галузі будуть державним бюджетом замотивовані, я не говорю, що підтримані спеціально, бо це латання дірок, якщо вони будуть замотивовані для залучення інвестицій, то це дозволить нам з вам стрімко наростити обсяги виробництва сільськогосподарської продукції", - повідомив М.Присяжнюк.

За словами М.Присяжнюка, державний бюджет-2010 р. не зможе виконати фінансування цих трьох пріоритетів, адже до кінця вже залишилося трохи більше півроку. "Але позиція міністерства зразу після прийняття бюджету 2010 р. наш департамент фінансово-економічний разом з академією наук, разом з прогресивними інвесторами і разом з комітетом відпрацьовувати проект бюджету на 2011 р., щоб він був не рваним, був мотивованим і щоб він підтримав наші пріоритети", - зазначив М.Присяжнюк.

Міністр повідомив, що мав розмову з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, і той висловив підтримку пріоритетами Міністерства агрополітики, зокрема, щодо створення Аграрного банку, запуску державного аграрного страхування, створення державного земельного фонду. "Також ми готові з вами розпочати роботу по підготовці до або впровадження ринку землі, або забезпечення довгострокової оренди, яка забезпечує можливість землі надавати в іпотеку", - зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua