Сінгапур чекає зростання ВВП на 9% і має намір ревальвувати валюту


Сінгапур чекає зростання ВВП на 9% і має намір ревальвувати валюту

Економіка Сінгапуру зросла в першому кварталі на 13,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і на 32,1% в перерахунку на річні темпи, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на офіційні дані.

Міністерство економіки Сінгапуру, взявши до уваги прискорення підйому в країні, в середу підвищило прогноз зростання економіки цього року до 7-9% з колишніх 6,5%, а інфляція - до 2,5-3,5% з колишніх 2-3%.

Центральний банк Сінгапуру (Monetary Authority of Singapоre) того ж дня оголосив про зміну своєї курсової політики на користь поступової ревальвації сінгапурського долара.

Політика ЦБ, згідно повідомленню, міняється від курсу на підтримку нульових змін до "слабкої і поступової ревальвації" з метою зниження інфляційного тиску.

Цей крок грошових властей Сінгапуру, які використовують курсову політику як свій основний інструмент, багато учасників ринку розцінили як знаковий, враховуючи очікуваний перехід влади низки азіатських країн від стимулювання зростання до заборони інфляції.

Новини з Сінгапуру викликали в середу зростання курсів валют азіатських країн, курс сінгапурського долара піднявся на 1% по відношенню до валюти США, курс акцій компаній країни піднявся, згідно індексу Straits Times, також на 1%.

Зокрема, ринки чекають від Пекіна кроків по ревальвації юаня.

Темпи зростання економіки Сінгапуру в першому кварталі значно перевершили чекання і виявилися рекордними як мінімум з 1975 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua